fbpx
top
Image Alt

Stavba domu s Budmero

1
2
3
4
1
2
3
4

Vsádzame na istotu

Pri plánovaní a architektonickej vizualizácii spolupracujeme výhradne s ateliérom Molnár-Peráček. Majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým zabezpečia komplexný realizačný projekt, dokumentáciu z presného 3D modelu s výrazom dreva, špecifický výkaz pre spojovací a doplnkový materiál (nevyhnutná súčasť CLT systému) a samozrejme kvalitu prevedenia. Na CLT stavebný systém sa špecializujú už pri architektonickej štúdii.

Generálny dohľad nad stavbou

Nad vaším CLT drevodomom preberáme generálny dohľad, takže od podania žiadosti až po odovzdanie stavby vyriešime všetko my. Denne sme v kontakte s legislatívou, ktorá sa vzťahuje na CLT systém, poznáme predpisy a normy. Pri vybavovaní potrebných dokumentov sme zruční a vieme, kam sa obrátiť v prípade komplikácií. Dohľad nad celou realizáciou výstavby zahŕňa aj manažovanie a súčinnosť so subdodávateľmi.

Spoľahliví a samostatní majstri

Pracujeme profesionálne, rýchlo a presne. Majstri Budmero nepostávajú na stavbe, každý z nich vie, čo má robiť. Zabezpečujeme komplexný manažment, dodanie kvalitných materiálov od dlhoročne preverených dodávateľov, montáž CLT skeletu, montáž prevetrávaných striech, montáž prevetrávaných fasád, interaktívnu komunikáciu medzi investorom a architektom. Vašou jedinou povinnosťou je sledovať váš budúci domov rásť.

Odovzdanie stavby

Od prípravnej fázy po dokončenie posledných detailov si za svojou prácou stojíme na 100%. Stavbu odovzdávame v dohodnutom stave a termíne, bez prieťahov a výhovoriek. Myšlienku stavby na kľúč spĺňame do poslednej bodky.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o stavbu CLT drevodomu alebo o naše služby, neváhajte nás kontaktovať.


    Cena CLT domu

    CLT systém je jeden z najdrahších materiálov na stavbu domu, napriek tomu sa do neho v dlhodobej perspektíve oplatí investovať. Takýto dom nestráca na hodnote, má dlhú životnosť a vytvára zdravé prostredie pre vás a vašu rodinu.

    Väčšina investorov pozerá na prvotné investičné náklady, ktoré sa však po niekoľkých rokoch začnú navyšovať – materiály používané pri iných stavbách majú radikálne nižšiu funkčnú životnosť ako CLT.  Napríklad plastové okná majú životnosť do 10 rokov, po ktorých sa znižuje ich tesniaca schopnosť. Tepelná izolácia fasád z EPS rovnako prestane plniť tepelnoizolačnú funkciu, keďže sa hmotnosť samotnej dosky EPS po rokoch zníži o polovicu. Jednoplášťová plochá strecha s EPS tepelnou izoláciou pod PVC membránou nemá ani polovičnú životnosť, ako je doba splácania hypotéky.

    Pokiaľ do porovnávania zarátate iba vstupnú investíciu, CLT dom nemôže cenou konkurovať iným materiálom. Jeho cenová výhodnosť sa ukáže až keď započítate investície, ktoré pri CLT dome odpadajú – výmeny okien, fasády, strechy a ďalších. Pokiaľ do rovnice pripočítate aj váš čas strávený opravami a údržbou iných materiálov, CLT dom sa stáva bezkonkurenčným víťazom nie len z estetického a funkčného hľadiska, ale aj z hľadiska financií.