fbpx
top
Image Alt

O nás

Záleží nám na detailoch

Budmero je značka, ale sme to hlavne my, kto predstavu premení na nový domov. Tvoríme mladý montážny tím, remeslo sa nám dostalo pod kožu. Vekový priemer tímu je 35 rokov, napriek tomu máme najviac skúseností s CLT drevodomami na Slovensku. Do tajomstva remesla nás zasvetil starý majster Jozef Rašo (RASET) z Budmeríc, ktorý nás cibril na detailoch s cieľom „urobiť čo najlepšiu prácu, pretože iba tá nás bude posúvať ďalej“. Uvedomujeme si, že nás remeslo živí a sme na to hrdí! Doposiaľ nám prešlo cez ruky 22 000m2 CLT panelov a celkovo sme namontovali až 13 000 kubíkov dreva, toto množstvo pre nás nie je konečné. Základ našej činnosti je dodanie kvalitného plášťa domu, pozostávajúceho zo skeletu, strechy, fasády, okien. S klientmi však zostávame až do samotného nasťahovania sa, majú v nás dôveru a dozeráme aj na nimi vybraných subdodávateľov.

Osobný zážitok majiteľa

V roku 2015 som bol v Nórsku, pracovali sme tam na terase víkendovej chaty jedného Nóra. Hovoril, že vedľa neho, v krásnej zátoke fjordu, bude jeho brat stavať dom, ale musí čakať ešte 2,5roka na firmu, kým sa dostane na rad. Po našich otázkach, prečo nenajme inú firmu nás vysmial! Firma, na ktorú jeho brat čakal bola preverená, stavala dom otcovi, bratovi, kolegovi a určite nebude riskovať s inou firmou. Vtedy som na neho pozeral a nerozumel jeho rozhodnutiu. Až neskôr mi to celé “docvaklo”!

Sústredíme sa na kompletný servis od osadenia tabuľky s informáciami o stavebnom povolení, až po nasťahovanie sa do nového kvalitného CLT drevodomu. Vnímame, že na Slovensku je množstvo klientov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu, avšak nájsť kvalitnú stavebnú firmu je náročné. Pre nás sú tieto kritériá normou a jedinou cestou.

Nadšenie pre extrémne atypickú konštrukciu od prvého kontaktu s Jakubom Študencom pretrvalo počas celej realizácie a prispelo k úžasnej a profesionálnej atmosfére na stavbe.

Spokojný zákazník

Budmero, skvelá partia, remeslo a prácu s drevom majú pod kožou. Zodpovedný prístup, zmysel pre detail, vysoké tempo. Ak je potrebné, všetko vysvetlia štýlom: “Vy sa pýtajte, my odpovieme.” Aj po dokončení stavby ostáva šéf v kontakte, nezľahne sa po nich zem. Stavajú, akoby stavali svoj vlastný dom. Vrelo odporúčam.

Spokojný zákazník

Z práce zamestnancov Budmera bolo vidieť, že im záleží na dokonalom prevedení všetkých technických detailov a majú svoju odbornú profesionálnu hrdosť, čo nakoniec podčiarkuje aj nosenie jednotných uniforiem.

Spokojný zákazník